10 Mart 2017 Cuma

HC CARE ÇİFT FAZLI MAKYAJ TEMİZLEYİCİ

Merhabalar denediğim ve severek kullandığım ürünleri sizlerle paylaşıyor yorumluyorum.Saç bakımında ürünleriyle gönülleri fetheden Hc Care firması artık cilt bakım ürünleriyle de bizimle. Daha sonra blogda detaylı yazacağım Ebru'yla Kahvaltı Buluşması organizasyonumun sponsorlarından Hc Care bizlere çift fazlı makyaj temizleyicisi gönderdi. Açıkçası daha önce bu tarz çift fazlı makyaj temizleyici hiç denememiştim.Yapısını ciltte bıraktığı hissi çok sevdim üstelik temizleme konusunda oldukça başarılı üstelik fiyat olarak ta uygun ama tabi benim için en önemli özelliği temiz içerikli olması tabi ki :) Hayvanlar üzerinde test edilmediğini de belirteyim.
Ürünün iki fazlı yapısı var, kullanmadan önce iki fazın birbirine iyice karışıp tek renk haline gelmesini sağlıyorsunuz sonrasında bir pamuğa dökerek makyajınızı temizliyorsunuz.Ayrıca günlük cilt temizliğinde de kullanabilirsiniz.
HC Care firmasının saç bakımında olduğu kadar cilt bakım ürünlerinde de oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.Her zaman dermokozmetik ve temiz içerikli ürünleri tercih edin, cilde sürülen her maddenin %40 'ının kan dolaşımına geçtiğini unutmayın.Çünkü kullandığınız her üründeki zararlı maddeler zaman içinde doku ve organlarda birikerek rahatsızlıklara sebep oluyor o nedenle tercihiniz her zaman temiz içerikli ürünlerden yana olsun cildiniz değerlidir sizde öyle sevgiler :)3 yorum:

  1. ben de 2-3 ürününü kullanıyorum şimdilik memnun kaldım..

    YanıtlaSil
  2. Hiç denemedim aklımda olsun ��

    YanıtlaSil
  3. Su geçirmez maskarami gerçekten tek harekette çıkardı diğer ürünlere de şans vereceğim ��

    YanıtlaSil

Fikirleriniz benim için önemli sevgiler

ZAFUL