12 Mayıs 2014 Pazartesi

LIVE CLEAN %96 ORGANİK İÇERİKLİ SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

Merhaba beni tanıyanlar ve blogumu takip edenler artık her alanda doğal ürünlerden yana olduğumu biliyorlar, bir biyolog olarak elimden geldiğince hassas davranıp kullandığım her üründe bazen tamamen olmasa da olabildiğince doğal hatta organik ürünlerden yanayım.
Daha önce blogumda Urban Care ürün lansmanından bahsetmiştim.Ürünleri denedim, paraben içermemelerinden dolayı zaten gönlümde yer edindiler bile saçlarıma yaptığı bakımı da üzerine ekleyince her ürünü sevdim.Şimdi ise yine Selen Kozmetik aracılığıyla tanıştığım bir markadan bahsetmek istiyorum. Live Clean markası tamamen hem doğaya hem insana saygılı bir marka olarak vegan formülü ile dikkat çekiyor. Paraben, Silikon ve Sülfat içermeyen formülü ile Live Clean serisinde bulunan tüm şampuanlar yüzde 98, kremler ise yüzde 96 sertifikalı organiklerle zenginleştirilmiş bitkiler içeriyor. Sekiz farklı serisi ile geniş ürün seçenekleri sunan Live Clean, çok az miktarda kullanım ile sağlıklı saç ve saç derisi için doğal bakımın temel adımlarını oluşturuyor.
Watsons mağazalarında bulunan Live Clean ürünleri, hayvanlar üzerinde test edilmeyen, doğada biyolojik olarak çözünebilir saflaştırılmış sudan oluşan formülasyonu ile doğaya ve insana dost ürünler.
Live Clean serisinde neler mi var ?
Purple Jevel : Kıvırcık ve dalgalı saçlara özel seri
Fresh Water : Kuru Saçlar için nemlendirici seri
Argan Oil: Tüm saç tipleri için geliştirilmiş onarıcı seri
Green Earth : Tüm saç tipleri için güçlendirici seri
Bali Oil: Yumuşaklık ve parlaklık sağlayan seri
Clean Air : İnce telli saçlara özel hacimlendirici seri
Pink Fire: Boyalı saçlara özel
Apple Cider : Yağlı Saçlara özel elma sirkesi içeren arındırıcı şampuan

Hem kaliteli hem çevreye hem insana duyarlı bu ürünlerden almak isterseniz Mayıs ayına özel Watsons mağazalarında tüm Live Clean ürünleri %20 indirimle satışa sunuluyor.
Bu fırsatı kaçırmayın 
sevgilerHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Fikirleriniz benim için önemli sevgiler

ZAFUL