12 Haziran 2013 Çarşamba

ŞEKER HAMURUNDAN PASTALAR YAPTIK


UZUN ZAMANDIR İSTEDİĞİMİZ BİR EĞİTİMDİ ŞEKER HAMURUNDAN PASTA YAPMAK , BU DÜŞÜNCEMİZİ SİBEL(http://sibelintarifdefteri.blogspot.com/) İLE KONUŞTUK VE SPONSOR BULURSAK EĞİTİMİ DAHA UYGUN FİYATLI ALABİLECEĞİMİZİ ÖĞRENDİK VE ORGANİZASYON SORUMLUSU OLARAK SPONSOR ARAYIŞIM BAŞLADI.ŞEKER HAMURLARIMIZ ÖZ RİZE GIDA TARAFINDAN KARŞILANDI , AYRICA FİRMA OLARAK BLOGGERLARA HEDİYE EDİLMEK ÜZERE KUVERTÜR ÇİKOLATALARDA GÖNDERİLDİ FİRMA YETKİLİSİ SÜLEYMAN BEY'E TEŞEKKÜR EDİYORUM.STROCAKE FİRMASI İSE MAKET PASTA YAPABİLMEMİZ ADINA PASTA STRAFORLARI GÖNDERDİ ,EĞİTİM SÜRESİNDE ZAMAN OLMAYINCA ŞEKER HAMURLARI İLE STRAFORDAN PASTAYI KAPLAYIP SÜSLEMEYİ EĞİTMENİMİZ SİBEL EV ÖDEVİ OLARAK VERDİ :) ŞEKER HAMURU PASTA KAPLAMAYI , SÜSLEMEYİ, ŞEKER HAMURU İLE İLGİLİ PÜF NOKTALARINI ÖĞRENDİĞİMİZ ETKİNLİKTE NURSENİN YAPTIĞI PASTAYI ÖNCE KREMA İLE KAPLAYIP DONDURDUK ARDINDAN İSE ŞEKER HAMURU İLE KAPLAMA VE SÜSLEME AŞAMASINA GEÇİLDİ.BİRBİRİNDEN GÜZEL GÜLLER YAPTIK VE YOĞUN TALEBİME DAYANAMAYAN SİBEL 'İN YAPTIĞI ŞİRİN AYICIKTA PASTANIN ÜZERİNE YERİNİ ALDI. PASTANIN AKİBETİNİ SORARSANIZ BU KADAR UĞRAŞIDAN SONRA ÇAY EŞLİĞİNDE AFİYETLE YENİLDİ ELLERİMİZE SAĞLIK ...
SİZDE SİBELLE BÖYLE BİR GÜN GEÇİRMEK VE EĞİTİM ALMAK İSTERSENİZ 0554 981 82 69 NOLU TELEFONDAN ONA ULAŞABİLİR PASTA SİPARİŞİ VEREBİLİR KURSLARLA İLGİLİ BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.
KURSUMUZDAN RESİMLER
      SPONSORUMUZ ÖZ RİZE GIDA
 

2 yorum:

  1. arkadaşım güzel olmuş ellerinize sağlık etkinliklerde bizi unutmayın

    YanıtlaSil
  2. Ne kadar keyifli bir gün geçirmişsiniz Ebrucum. El atmadığım bir dal pasta süsleme.. Kışın bende bir kursa gidip öğreneceğim.. Ellerine sağlık. Sevgiler..

    YanıtlaSil

Fikirleriniz benim için önemli sevgiler

ZAFUL